Зеленський розмазав нардепів за розвал коаліції. Мережа в ауті

У команді новообраного президента України Володимира Зеленського відреагували на вихід з парламентської коаліції фракції «Народний фронт»
Відповідний коментар з’явився на офіційних сторінках команди Зеленського в соціальних мережах. В заяві стверджується, що насправді коаліції в Україні не існує вже три роки.

«Сьогодні одна з фракцій у Верховній Раді вирішила вийти з «коаліції». Але як можна вийти з того, чого немає? Фактично коаліції не існує вже три роки — з того часу, як її залишили низка депутатів. Тож нинішня гра у парламенті — чергове свідчення того, що депутатам байдуже до людей, які їх обрали. Подовжити своє безтурботне існування для них важливіше», – йдеться в повідомленні команди Зеленського.

Також у новообраного президента підкреслили, що дієздатний парламент необхідний для проведення реформ у країні.
«Однак хочемо нагадати, що країна потребує змін і глибинних реформ. Це — запит українського народу. І для його реалізації потрібен дієздатний парламент», – сказано в заяві.
Відразу після цього спікер парламенту Андрій Парубій оголосив, що коаліція “Європейська Україна” припинила своє існування.

Відзначимо, цей крок дасть можливість спікеру Андрію Парубію почати відлік 30 дням, протягом яких в Раді має бути сформована нова більшість. Якщо цього не станеться, парламент може бути розпущений Президентом. Що, однак, неможливо менш, ніж за півроку до планових виборів.

.


Нагадаємо, скандал у Верховній Раді: нардепа намагалися «повісити», цю ганьбу побачили все.
Як повідомляла Politeka, Верховна Рада підклала свиню Зеленському: « інавгурація призначена із секретом».
Джерело

Share
error: Content is protected !!