Здобули. Вчитель року покинула роботу і поїхала в Європу батрачити — догля

Креативний, перспективний і дуже комунікабельний педагог «з таким високим державним званням в школі більше не працює. Пані Віолета, як виявилося, поки вирішила розширювати поле своєї діяльності далеко від рідної країни — в далекому Лондоні.

Там для неї великі перспективи, там, за її словами, вона зможе себе краще реалізувати. Тим більше, що сама ще молода і її чекають хороші перспективи. На думку Віолетти Македон, нічого дивного в її від’їзді немає, рішення вона прийняла зважене і правильне.

За словами молодої вчительки умови праці в Україні нестерпні. Праця не цінується, розвитку немає ніякого, а перспективи для вчителів дуже туманні як власне і для самої країни.

Віолетта говорить, що в Лондоні їй за день платять стільки, скільки в Україні виходило за місяць. Також молода і перспективна вчителька каже, що не планує повертатися в таку Україну. Можливо з часом так, але не зараз. Щодо лондонського життя, то зупинилася в одній тамтешній сім’ї, яка займається фотобізнес. Чоловік — місцевий, а дружина українка. Обидва дуже зайняті, адже там, за словами Македон, все в постійному русі і несамовито працюють, заробляючи гроші.

Вчительці року доручили доглядати за дідусем по імені Боб, з яким вона, згідно із заздалегідь розробленим планом, гуляє по столиці, відвідує музеї, театри, парки, інші знакові місця Лондона тощо.

Сім’я неабияк задоволена, що вісімдесятирічним дідусем займається така шановна молода жінка-українка, яка досконало знає англійську.

Джерело

Share
error: Content is protected !!