Заступника глави АП валерія Кондратюка подав у відставку. Що сталось, чому так зненацькаподав у відставку?

Подав у відставку заступник глави адміністрації президента генерал-лейтенант Валерій Кондратюк, який відповідав за напрямок спецслужб.
Про це йдеться в заяві Кондратюка, в якій він пояснює вимушені причини подачі в лютому цього року рапорту про відставку, передає УНІАН.
Інформацію про заяву генерала Кондратюка УНІАНу підтвердив голова АП Ігор Райнін.

У своїй заяві Валерій Кондратюк звинувачує президента Петра Порошенка у “прихованих домовленостях” із Віктором Медведчуком, зокрема нібито для його (Кондратюка) дискредитації, а також у тому, що “розпіарені успіхи в боротьбі з російською агресією не завжди такі однозначні, як це подається кишеньковими журналістами”.

.

УНІАН подає й інші закиди Кондратюка в додатковому коментарі: останні дії президента говорять про те, що він вважає себе “одноосібним захисником країни”, “він (Порошенко) вважає, що тільки він особисто забезпечив дипломатичну підтримку. Це далеко не так” тощо.

Валерій Кондратюк – український кадровий військовий, розвідник, який пройшов шлях від офіцера до керівника спецслужб. Працював на дипломатичних посадах, був військовим аташе України в США, керував Управлінням центрального апарату СБУ.

Після перемоги Майдану, з березня 2014-го по липень 2016 року, був начальником департаменту контррозвідки СБУ, із серпня 2016-го по жовтень 2017 року очолював Головне управління розвідки Міноборони України.
У 16 жовтня 2016 року став заступником глави адміністрації президента України (призначений на цю посаду після загибелі Андрія Таранова, який розбився на водному мотоциклі).
Джерело

Share
error: Content is protected !!