Водохреща: Що категорично не можна робити в цей день

19 січня – велике релігійне свято – Хрещення Господнє. У цей день прийнято купатися в ополонці, щоб «змити» з себе гріхи і хвороби. Читай, щоб дізнатися, що не можна робити 19 січня на Водохреща. 19 січня – великий церковний свято – Хрещення Господнє. У цей день Ісус Христос прийняв на себе хрещення, хоча і був безгрішним людиною. Але він смиренно прийняв очищення, хоча і не потребував в ньому. Тому цей день вважається одним з найбільших свят.

Ось що можна робити 19 січня: Подавати на стіл парна кількість страв – найкраще, щоб їх було 7 чи 9. Не можна працювати, особливо прати, прибирати, шити, в’язати, вишивати і займатися іншим рукоділлям. Занурюватися в ополонку без попереднього сповідання і причастя.

19 січня не можна думати про погане, якщо знаходишся поруч з освяченою водохресною водою. Вважається, що погані думки порушать її структуру, приберуть необхідні властивості і вода принесе нещастя, а не добро.

На Хрещення Господнє не можна брехати, обманювати, лихословити, ябедничати, обмовляти. У цей день потрібно особливо стежити за своїми думками і словами. Думай і говори про хороше – і воно до тебе притягнеться. Як і погане, в свою чергу. І навіть повернеться стократно.

Плакати. Вважається, що сльози в цей день притягнутий до себе сльози і нещастя на цілий рік, аж до наступного Водохреща Господнього. Ображатися. Образи особливо погано впливають на душу в день Хрещення Господнього, тому постарайся провести 19 січня без гіркоти і злоби.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

error: Content is protected !!