Українці зможуть їздити до казкової країни за внутрішнім паспортом

Тільки ID-картка і жодних зайвих вимог. Українці зможуть їздити до казкової країни за внутрішнім паспортом. Із 1 березня набуває чинності угода між урядами України і Грузії про взаємне скасування візових вимог.

Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ України на сторінці у Facebook, уточнивши деякі нюанси. «На додаток до існуючого безвізу вводяться взаємні поїздки громадян на підставі внутрішніх паспортів у формі ID-карти, які містять безконтактний електронний носій», — йдеться у повідомленні.

Відповідно до угоди, громадяни України можуть перебувати на території Грузії (і навпаки) без віз протягом 90 днів (щорічно) на підставі ID-карт.

.

Як відомо, минулого року Україна і Грузія підписали угоду про взаємне скасування візових вимог, що дозволить громадянам обох країн подорожувати за ID-паспортами. З яких міст України є прямі рейси в Грузію?

.

На даний час сполучення з Грузією є з Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя та Львова у два міста в Грузії – Тбілісі та Батумі: Київ – Тбілісі цілий рік, Київ – Батумі до жовтня, Харків – Тбілісі, Харків – Батумі з червня до вересня, Одеса – Тбілісі з квітня до жовтня, Одеса – Батумі з червня до вересня, Львів – Батумі з червня до вересня, Житомир – Батумі з липня до серпня
Джерело

Share
error: Content is protected !!