Українську владу попереджали про російську загрозу у Криму ще до Януковича – полковник СБУ

За словами офіцера, це було саме «на стику зміни влади», і потім до влади прийшов Віктор Янукович, який згорнув всі програми протидії російським спецслужбам.

Служба безпеки України попереджала керівництво України про російську загрозу у Криму ще до президентства Віктора Януковича. Читайте також Капітан судна «Норд» з’явився в анексованому Криму — ЗМІ Про це заявила заступник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ, полковник Юлія Лапутіна, передає «Обозреватель».

«Навіть ще до Януковича попереджали про те, що існують загрози прихованого російського впливу на ситуацію у Криму, зокрема інформаційного впливу, адже вже тоді через фінансування з бюджету фонду «Русский мир» були розпочаті програми, які ментально були спрямовані на реінтеграцію населення півострова в російський інформаційний простір — про це повідомлялося керівництву держави. На жаль, це було саме на стику зміни влади, і потім до влади прийшов Янукович, і всі ці програми протидії російським спецслужбам були згорнуті», – розповіла Лапутіна.
Джерело

Share
error: Content is protected !!