Це рішення – кiнeць для Путіна! Щойно «вcтpoмuлu нoжa в cпuнy повна заборона на все»: деталі фaтaльнoгo рішення для Кремля

Президент РФ Володимир Путін отримав черговий ніж в спину на геополітичній арені
Про це пише видання Європейська правда.
Повідомляється, що США підготували проти офіційного Кремля новий пакет санкцій у справі про отруєння у Великобританії колишнього подвійного шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки.

.

Зокрема, заступник держсекретаря США Андреа Томпсон зазначила, що Державний департамент направив на розгляд главі відомства Майку Помпео і президенту США Дональду Трампу другий пакет санкцій по справі Скрипалів.
Виступаючи на слуханнях в Сенаті Андрія Томпсон підкреслила, що нові обмеження є частиною розширеної стратегії щодо Російської Федерації

Перший пакет американських санкцій через отруєння сім’ї Скрипалів у британському Солсбері набув чинності 27 серпня 2018 року. Обмежувальні заходи включають заборону на продаж Москві зброї, а також товарів і технологій подвійного призначення.

Варто також відзначити, що Володимир Путін отримав черговий ніж в спину після того, як він обговорив з Дональдом Трампом нюанси ядерної угоди між США і РФ. Більш того, лідер Білого дому днями розповідав про спробу налагодити відносини з Кремлем, проте в Сенаті дотримуються іншої думки.

.

Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів України ввів низку економічних санкцій щодо Російської Федерації. Як відомо, це сталося на засіданні уряду. Відомо також, що санкції українцями були введені у відповідь на санкції Росії щодо України. Так Україна розширила список російських товарів, заборонених до ввезення в країну — під дію дзеркальних санкцій потрапили сільгосппродукція і транспорт.
Нагадаємо, названі наслідки для РФ від видачі паспортів на Донбасі: «Кремль вистрілив собі в ногу».
Джерело

Share
error: Content is protected !!