Це Лондон: «Коли впаде останній український солдат, Путін прийде за вами леді та джентельмени»

Українців вразила підтримка з боку європейськіх реалістів, які не тішать себе сподіванням, мовляв, санкції стримают Росію. Вони давно говорять, що настав час рішучих дій. І от у самісінькому центрі Лондону з»явився велетенський плакат з написом: «Коли впаде останній український солдат, Путін прийде за вами леді та джентельмени!».

З заявою в такому ж стилі нещодавно до Європе звернувся президент США Дональд Трам. Він наголосив, що якщо Європа буде займати таку пасивну позицію, то зовсім скоро відчує, що таке руській мір. В свою чергу США зробили приголомшливу заяву: У 2019 Україна буде залишатися гарячою точкою Європи через агресію Росії, зокрема, через бажання Кремля вплинути на вибори в країні. Такий прогноз зробив американський дипломат, екс-заступник генерального секретаря НАТО, науковий співробітник в Atlantic Council Олександр Вершбоу. Крім того, він вважає ймовірними подальші конфлікти між Заходом і РФ.

«Україна буде залишатися центральним питанням … Очевидно, що Росія буде намагатися застосувати всі свої інструменти, щоб втрутитися в українські президентські і парламентські вибори в цьому році. Щонайменше, щоб посіяти безлад і хаос. А як максимум — привести до влади поступливіших лідерів, які можуть бути готові прийняти диктат Росії », — сказав він.

«Не думаю, що це можливо, але вони можуть вважати, що цього можна досягти. Це означає, що Україна може чекати ескалація насильства, як це було в кінці минулого року. У той же час Захід відволікається на внутрішні виклики в США і Європі », — зазначив експерт. Він вказав на те, що світ чекають нові глобальні виклики, зокрема, небезпека кібернетичної війни. «Напади хакерів на інститути і найважливішу інфраструктуру, швидше за все, стануть більш серйозними в 2019 році. Через розвиток технологій захищатися все складніше », — вважає Вершбоу.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

error: Content is protected !!