Ткого від погоди ніхто не очікував. Пам»ятаєте весну 2013 року? Готуйтесь

Справжня весна в Україну у 2019 році прийде пізно. У березні буде холодна погода зі снігом та морозами, а потепління розпочнеться лише наприкінці місяця. Весна прийде аж у квітні, а температура повітря сягне до 20 градусів тепла. Про це розповів народний синоптик Леонід Горбань, повідомляють Патріоти України.

Зима в Україні цього року буде затяжною, тому морози до -9-12 градусів протримаються навіть у перший тиждень березня. У перший місяць весни буде часто сніжити, і лише 26-27 числа можливий мокрий сніг чи дощ.

З 20-22 березня нічні морози послабшають до -1-3 градусів, а з 23 березня стовпчики термометрів опустяться до 0. Незначне потепління почнеться в останніх числах місяця, а температура повітря сягне +8+11 градусів. Весна в Україну буде приходити поступово, а різке потепління розпочнеться після 8 квітня.

«Перші 4 дні квітня будуть холодні, а тоді одразу різке підвищення температури на 10-12 градусів тепла. Тому, починаючи з 7-8 числа прийде не квітень, а травень. Стовпчики термометрів піднуміться до +16+19 градусів», – зауважив синоптик.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

error: Content is protected !!