ВПС України чекає серйозне оновлення. Військові літаки обладнають потужними системами США

Американські ВПС оголосили тендер серед оборонних компаній США на виготовлення для військового відомства України навігаційного обладнання, за допомогою якого можна здійснювати “сліпі” посадки. Дане обладнання призначене для військового аеродрому, дислокованого в Старокостянтинові.

Аеродром в Старокостянтинові під час навчань “Чисте небо -2018”. Цей запит передбачає поставку Україні системи “сліпої” посадки (всеспрямованого радіомаяка, далекомірного радіомаяка, і маяка системи тактичної повітряної навігації) для Повітряних Сил Збройних Сил України, розташованих на авіаційній базі Старокостянтинів, йдеться в документації тендеру.

Замовник уточнює, що разом з обладнанням виконавець повинен буде надати всі пов’язані послуги, які передбачають навчання персоналу і технічне обслуговування системи після її установки.

У документ також зазначається, що американська адміністрація не планує брати на себе будь-які додаткові витрати, пов’язані з доставкою навігаційного обладнання на територію України.

Претендентам на контракт пропонується направляти заявки до 5 квітня 2019 року. Вартість контракту не вказується.
Раніше повідомлялося, що у військовий бюджет США закладені близько $ 700 млн., які повинні бути витрачені на військову допомогу Україні.

Нагадаємо,16 жовтня під час навчань “Чисте небо -2018” на території Вінницької області, неподалік селища Уланів Хмільницького району, впав військовий винищувач Су-27УБ. Обидва пілоти літака загинули. Командиром екіпажу був начальник авіації повітряного командування “Схід” Повітряних сил Збройних сил України полковник Іван Петренко. Другим загиблим під час падіння Су-27 був військовослужбовець ВПС Нацгвардії США.
Джерело

Share
error: Content is protected !!