«Слава Україні!» Мережу захопила історія туристки з популярного курорту

Доктор політичних наук, професор НТУУ «КПІ» Лідія Смола поділилася історією про те, як Україна стала впізнаваною в світі завдяки своєму патріотичному привітанню. Цікавий випадок стався з нею під час відпочинку на Шрі-Ланці. Про нього жінка розповіла на своїй сторінці в Facebook.

«Про глобалізацію. Шрі Ланка. Бармен на пляжі питає, звідки ми. Почувши, що з України, посміхається і каже: «Знаю. Слава Україні! »- процитувала вона розмову. Крім того, бармен уточнив, що знає про те, що Україна — це Європа, а не Росія. Професор також показала знакові фото з пляжу на Шрі-Ланці, де стоять прапори країн туристів, відпочиваючих на популярному курорті. Серед інших там стоїть і український прапор.

Розповідь Смоли вразила українців, і вони залишили під ним безліч захоплених коментарів.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1228793103952004&id=100004639770598

«Супер! Буквально років вісім назад навіть в Ризі нам говорили, що Україна — це Росія. І тільки, коли ми говорили: «Так що, литовці і ви однакові ?!», тільки тоді прояснялося »,« Чудово! Радує, що вже в світі знають не тільки «здрастуйте» і «спасибі». Ми в Греції теж одного гіда навчили українському привітання. Так мило було спостерігати, як вона записувала наші слова грецькими буквами і старанно повторювала їх »,« Це так прекрасно — бачити, як світ виростає зі стереотипів! »- пишуть люди.

«Думаю, це заслуга наших туристів, я теж завжди політінформації проводжу», «Як я таке люблю!», «З нами єгиптяни теж так віталися», — продовжують захоплюватися зростанням популярності України в світі підписники професора.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

error: Content is protected !!