Ситуация накаляется. На границе с Украиной РФ развернула «Искандеры»

Російська армія на Кубані, за 250 км від кордону України, розгорнула ракетну бригаду з 12 пусковими установками комплексів “Іскандер-М”, ракети яких можуть мати на озброєнні ядерні боєголовки дальністю дії до 500 кілометрів.

Про це йдеться у відповіді Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України на інформаційний запит УНІАН щодо даних американських ЗМІ про розгортання в безпосередній близькості до українсько-російського кордону такого типу озброєння.

“За результатами опрацювання запиту про нарощування Російською Федерацією військового угруповання поблизу державного кордону України, за інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України та в межах відкритої інформації, повідомляється наступне: в районі населеного пункту Краснодар (250 км до кордону з Україною) розгорнуто ракетну бригаду, на озброєнні якої знаходяться ракетні комплекси “Іскандер-М” (12 пускових установок)“, – йдеться у відповіді Міноборони.

Раніше, 11 грудня 2018 року, американський телеканал Fox News з посиланням на супутникові знімки, зроблені компанією Imagesat International, повідомив, що Росія в Краснодарі розгорнула ракети й пускові установки “Іскандер”.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

error: Content is protected !!