“Шалом, “товарuш” Чuчеріна!”: Ізраїльськuй офіцер жоpстkо відповів співачці за образу українськоrо та єврейськоrо народів

Військовослужбовець запасу ЦАХАЛ, який емігрував в 80-ті роки минулого століття з СРСР, вирішив написати відповідь скандальної співачки, ярої прихильниці Путіна і військових дій РФ в Сирії і на Донбасі Юлії Чичериной.

Шалом, “товариш” Чичеріна! І якщо Вам моє вітання не до душі, тоді просто побажаю здоров’я, незважаючи на те, що Ви таке написали. Так ось, здоров’я Вам, Юлія, фізичного і, головне: психічного. І якщо з першим типом здоров’я у Вас начебто все в порядку, то ось з другим, судячи з написаними Вами рядків, є істотні проблеми.

Дуже уважно прочитав Ваші гнівні записи на адресу засновника “Фейсбуку” Марка Цукерберга (якого Ви “ласкаво” називаєте Цукерманом) …

Поспішаю повідомити, що Марк, звичайно, багато всього читає, проте не має можливості прочитувати абсолютно всі пости користувачів ФБ і вже тим більше російською мовою. Також він особисто не приймає рішення когось там забанити, це роблять різні куратори, модератори, адміністратори. І готовий посперечатися, що забанити саме Вас прийняли рішення не “Цукерман”, як Ви висловилися, не «укропи”, яких Ви також дуже любите, і навіть не “кляті Піндоси”. А самі що ні на є російські фахівці, які як раз і відстежують російськомовний сегмент соцмережі і, бачачи екстремізм, нацизм, загрози та інше, приймають рішення про видалення запису або блокування користувача. Тому всі питання і претензії будь ласка не до Цукермана, а до Іванова і Петрова.

А якщо не хочете і надалі постраждати від “банхаммера” своїх же співвітчизників, більше не розміщуйте на “Фейсбуці” плоди своєї хворої уяви. І не погрожуйте нікому “реальним штиковим боєм” з росіянами. Особливо якщо Ви самі важче мікрофона і гітари в руках нічого не тримали. Я хочу нагадати, що ваш тимчасовий ідеологічний союзник Рамзан Кадиров теж погрожував, що приїде до Ізраїлю і стане захищати мечеть від нас.

Ми дуже зраділи цьому жалісливому пориву і навіть пообіцяли зустріти Кадирова по приїзду / прильоту на нашу Святу Землю, однак, прочитавши нашу відповідь, “бравий” чеченський вояка якось різко “потух”, і всі його загрози, судячи з усього, далі його власного туалету не дійшли.

Тепер з приводу того, що Ви пообіцяли більше не рятувати євреїв від Гітлера … Поспішаю повідомити, що я Вас старше як мінімум років на вісім і народився, коли “фюрера” вже і близько не було в живих. Так що Ви якщо і захищали євреїв від Гітлера, то, напевно, в якийсь комп’ютерній грі. А може уві сні або галлюцинаторном анабіозі, точно сказати не можу, оскільки не в курсі, що Ви там до своїх концертів і після них вживаєте.

Спеціально для Вас нагадую: жителів нашої країни захищає Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ), офіцером запасу якої я маю честь бути. І захищає, як уже все встигли переконатися, досить надійно.

.


І взагалі: єврейський народ не тільки витримав випробування гітлерівським режимом, а й відновив свою державу (також без Вашої допомоги, Юлія). Громадяни держави Ізраїль змогли сформувати досить боєздатну армію, яка з дня свого заснування не знає поразок і успішно відбивається від фанатичних режимів сусідніх країн, навіть якщо ті об’єднуються в союзи. Чи не на словах, а на ділі ізраїльський народ показав, що може себе захистити не тільки від фанатика-нациста Гітлера, але і ворогів навіть більш розумних і підлих, ніж він.

Мені от цікаво, Юлія, як Ви за роки своєї музично-політичної кар’єри змогли так зненавидіти інші народи? Євреї для Вас все – “Цукерман”, які Вам чимось зобов’язані. Українці для Вас – “укропи” і “бандерівці”, чорношкірих Ви теж не любите … Така риторика мені до болю когось дуже нагадує. Адольф Гітлер теж приблизно так і починав. Спочатку просто звинувачував євреїв, негрів, та й слов’ян теж в різних, як йому здавалося, злочинах. Привід же потрібен для “відповідної реакції”, чи не так? А потім в якості цієї “реакції” почалося спалення книг письменників “не тих” національностей і переконань, потім примусові нашивки зірок на одяг, погроми, арешти і дійшла справа до газових камер. І до війни з половиною світу. Яка закінчилася безславним катастрофічним програшем.

Чи не здається Вам, дорога моя “рок-зірка”, що Ви і Ваш кумир Володимир Володимирович, якому ви з таким захватом шліфуєте тухес, йдуть тим самим шляхом, що і наш загальний німецький “друг”? І якщо ви і далі будете зневажливо висловлюватися про євреїв, українців, американців, якщо ви продовжите давати концерти для військових злочинців типу Асада, Захарченко та інших, то Вас просто розділить доля “великого фюрера”.

До речі, Захарченко вже сходив в кафе дуже невдало, і багато його соратників також ліквідовані. Причому не “злими укропами”, а своїми ж однодумцями, великими будівельниками “русского мира”.

Гітлер теж будував свій “арійський світ”. І добудувався до самогубства. А перед тим, як самоліквідуватися, ця “добра” людина, кажуть, збожеволіла. Знаєте, Юлія, але коли я вперше побачив Вас на ТБ, де Ви співали “в голові моїй замкнуло, вітром голову надуло, ла-ла-ла”, то тоді Ви мені здавалися більш адекватною, ніж зараз.

Менше спілкуйтеся з Путіним, його пропагандистами і його горе-вояками, що тероризують мирне населення інших країн. Вони всім “замикають голову” і перетворюють людей не в військових (як в ізраїльській армії), а саме в тупих солдафонів. Тримайтеся подалі від Кремля, від телевізора і не захоплюйтеся антисемітизмом і пропагандою “обраної російської нації”. Може бути тоді і не закінчите як Гітлер, Захарченко або в психлікарні, а зможете спокійно дожити до старості.

P.S. Так, до речі, Юлія, окреме Вам спасибі за підтримку сирійського сатрапа Асада, відомого своєю антиізраїльській риторикою і спробами реваншизму за воєнні поразки. Також дякую за те, що захищаєте покійного лівійського диктатора Каддафі, який вигнав зі своєї країни євреїв і відібрав їх майно. Як то кажуть, скажи мені, хто твій друг … Якщо не одумаєтеся, то можете закінчити також, як і він.

Даніель Г., рав-Серен (майор) запасу підрозділи спеціального призначення Генерального штабу Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) Сайерет Маткаль.

Джерело

Share
error: Content is protected !!