«Віддав бійцям останню футболку»! Притула розповів, як йому за це віддячили

Відомий шоумен закликав усіх прийти проголосувати, а ще розповів цікаву історію про бійців АТО.
«Майже 10 днів не заходив у ФБ. Той треш, який робиться у соцмережах вже не просто викликає відразу, а якісь приступи головного болю.

Вчора після концерту в Ізяславі підійшли хлопці, які служили у 8 полку спецназу в 14-16 роках і повернули «боржок»;)))))). В лютому 2015 я приїздив до них на Луганщину з черговою партією допомоги. Одному з бійців сподобалась моя футболка із зображенням Кузьми (музиканти Скрябіна подарували в день, коли ховали Андрія). Попросив подарувати. Ну то я в прямому сенсі цього слова солдату останню футболку віддав;)))))), далі катався в пайті на голе тіло.

Хлопці добра не забули і підігнали футболку «Ізяслав»;))! Так що в Нетішині сьогодні я в ній!
Ну і щоб пост не видався геть зовсім аполітичним доводжу до відома, що в другому турі, як і в першому голосуватиму не за місцем реєстрації. Заїхав на півдня до мами в Збараж, зайшов у райдержадміністрацію і тимчасово змінив місце голосування на Закарпаття, де буду у службовому відрядженні в день виборів. Знаю, що десятки тисяч наших громадян зробили так само. І це правильно!

Бо на відміну від наших північних сусідів ми маємо право голосу і вибору. І ми нарешті живемо в країні, де є хоч і квола, але демократія, і я радий, що дожив до того часу, коли не бачу на виборах впливу адмінресурсу. А бачу чесні вибори.

Незалежно від того, за кого ви хочете проголосувати, прошу усіх прийти на виборчі дільниці 21 числа! Як мінімум тому, що, принаймні, поки що, у нас є така можливість ;))).
Усім хорошого настрою і добра!», — написав у Facebook Сергій Притула.
Джерело

Share
error: Content is protected !!