Путін намагається прорубати коридор до Криму? Стало відомо про нову тактику Кремля

Президент Росії Володимир Путін на даному етапі не зважиться пробивати коридор до Криму. Він застосовує тактику вичікування.

Таку думку висловив ветеран зовнішньої розвідки генерал-лейтенант Василь Богдан, пишуть «Факти». «Спочатку це було в їх планах. І вони від своїх планів не відмовляються. Кремлю потрібно знищити Україну як державу, розбити на частини. Зараз вони продовжують перекидання військ до наших кордонів», – підкреслив він.

За його словами, Путін все-таки сподівається на реванш проросійських сил в нашій країні, тому він чекає результатів президентських виборів.

«Він розуміє, що у України є підтримка з боку західних країн. У Кремлі також розуміють, що в разі військової операції – наприклад, пробивання сухопутного коридору в Крим, будуть гинути і російські солдати. І хоча, як відомо, Путін не особливо дорожить життями своїх військових, він поки не зважиться на таке», – сказав Богдан.

Як повідомляв OBOZREVATEL, депутат нелегітимною Держдуми Леонід Калашников проговорився про те, що для окупації Криму Росія привертала ОМОН. Необачне висловлювання він допустив, коли брехав про добровільне приєднання українського півострова до країни-агресора.
Джерело

Share
error: Content is protected !!