Не все так просто: У пенсійному фонді РФ розповіли, як жителі ОРДЛО зможуть отримати російські пенсії

Чиновники пояснили, що у відносинах між Росією і Україною діє угода про пенсійне забезпечення від 13 березня 1992 року, і ця угода ґрунтується на територіальному принципі. Отримати виплати від Пенсійного фонду РФ власники російських паспортів зможуть тільки в тому разі, якщо переїдуть з Донбасу до Росії. Про це йдеться в повідомленні, яке прес-служба Пенсійного фонду Росії розповсюдила ввечері в четвер, повідомляють Патріоти України.

«Російські пенсії громадянам, які постійно проживають на Україні, зокрема в Донецькій і Луганській областях, не призначаються. При переїзді цих громадян на постійне місце проживання в Росію їх пенсійне забезпечення буде здійснюватися в загальному порядку за нормами законодавства нашої країни», — заявили у відомстві.

У Пенсійному фонді РФ пояснили, що у відносинах між Росією і Україною діє угода про пенсійне забезпечення від 13 березня 1992 року, і ця угода ґрунтується на територіальному принципі. Згідно з ним, пенсії призначає і виплачує та країна, де постійно живе людина — незалежно від того, російський чи український у неї паспорт.
Джрело

Share
error: Content is protected !!