Над Донбасом пронісся український «Ураган». ОСи показали свою міць ворогу

В ООС в районі відведення пройшло тренування підрозділів реактивної артилерії з РСЗВ «Ураган». Повідомив, прес-центр Операція об’єднаних сил.

За наказом командувача ООС генерал-лейтенанта Сергія Наєва в районі проведення операції Об’єднаних сил на одному з полігонів відбулося практичне тренування підрозділів реактивної артилерії з РСЗВ «Ураган», які є на озброєнні підрозділів та перебувають у визначених районах відведення.

Під час тренування було відпрацьовано дії пунктів управління реактивного артилерійського дивізіону з виходом підрозділів на вогневі позиції та здійсненням наведення на ціль.

Тренування РСЗВ "Ураган" в районі проведення ООС

В районі проведення операції Об'єднаних сил пройшло тренування підрозділів реактивної артилерії з РСЗВ "Ураган" на озброєнні#ООС #операція_ОСЗа наказом Командувача Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва на одному з полігонів у районі проведення операції Об'єднаних сил нещодавно відбулося практичне тренування підрозділів реактивної артилерії з РСЗВ "Ураган" на озброєнні. Зокрема, було відпрацьовано дії пунктів управління реактивного артилерійського дивізіону з виходом підрозділів на вогневі позиції та здійсненням наведення на ціль. Поставлене завдання реактивники виконали на оцінку "добре", показавши гарний вишкіл та високу професійну майстерність. Своїми діями вони вкотре довели здатність швидко висунутися з району відведення, здійснювати марш, розгортання у районі вогневих позицій та точно наводитись на ворожі цілі для їх подальшого ураження.Разом переможемо!Слава Україні!

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Понеділок, 11 лютого 2019 р.

Поставлене завдання реактивники виконали на оцінку «добре» та показали дорий вишкіл та високу професійну майстерність. Своїми діями вони вкотре довели здатність швидко здійснювати марш, провести розгортання в районі вогневих позицій та точно навестись на ворожі цілі для їх подальшого ураження.

Джерело

Share
error: Content is protected !!