Мінські угоди скасовуються? Україна ставить ультиматум щодо Ради Європи

Україна готується відмовитися від дотримання Мінських угод у разі, якщо Німеччина, Франція та інші держави доб’ються зняття санкційного тиску з РФ у Раді Європи.
Про це заявив у Брюсселі міністр закордонних справ Павло Клімкін, повідомляє з Брюсселя кореспондент «Європейської правди».

Клімкін наголосив, що на зустрічах у неділю ввечері та у понеділок уже повідомив про це колег-міністрів з європейських держав.
«Якщо ви підете (на зняття санкційного тиску), як хочуть декілька країн, я того ж дня вийду і скажу, що «Мінська» у нас відтепер немає, і його вбила не тільки Росія, його вбили також ви», — розповів він.

Відповідаючи на запитання «Європейської правди», міністр наголосив, що попри відсутність прямого зв’язку між «Мінськом» та санкційним тиском на РФ у Раді Європи, Україна має підстави для такого кроку. «Якщо зараз, після того як Росія почала видавати паспорти (мешканцям окупованої території Донбасу), ви підете на кроки назустріч Росії – тоді тотально руйнується взагалі вся логіка того, що ми досі робили», — пояснив він.

Як повідомляла «Європейська правда», головним лобістом зняття санкційного тиску є Німеччина, яку підтримують французи та низка інших держав. Клімкин підтвердив, що сконцентрувався на переговорах із ними.
«Німці це почули, і французи це почули, і голландці. Чи погодилися? Спитайте у них. Але з німецьким міністром ми окремо дуже довго це обговорювали сьогодні», — сказав Клімкин.
Джерело

Share
error: Content is protected !!