«Мадагаскар: нoвi пpuгoдu», або чому тepopucтu «ДНP» відвідали південно-африканські острови

Посібники ватажка терористичної організації «ДНР» Дениса Пушиліна Андрій Крамар та Роман Поздняков в 2018 році брали участь у виборах на Мадагаскарі в складі російських політтехнологів.
Вони виконували важливу роль в групі так званих російських «туристів», передають Патріоти України з посиланням на BBC.

Відзначається, що Крамар та Поздняков відомі особистості на Донбасі. Вони разом з екс-депутатом міськдуми Курчатова в Курській області РФ Олексієм Муратовим організували фінансову піраміду «Партія визволення».
Пізніше в 2013 році Муратова затримали в Індії за звинуваченням у фінансовому шахрайстві. Муратова звільнили під заставу після голодування. Це відбулося за допомогою адвоката, якого найняв російський консул. Крамар приїжджав до Індії допомагати Муратову, а пізніше вони разом нелегально поїхали з країни, залишивши в поліції свої документи і речі.

Уже навесні 2014 року, коли Пушилін вже був одним з лідерів донецьких сепаратистів і очолив так звану «Народну Раду», він призначив Крамара і Муратова представниками терористичної організації «ДНР» в РФ.
Поздняков і Крамар прибули на Мадагаскар на початку 2018 року в складі великої групи російських «туристів», які насправді були російськими політтехнологами і їх перекладачами. Їх метою було отримання політичного впливу через підтримку кандидатів на президентських виборах в кінці 2018 року.

Кандидати повідомили, що їм пропонували гроші і організацію агітаційної кампанії. Вони стверджували, що транші по кілька тисяч євро передавалися готівкою, зате з кандидатами укладали контракт: ближче до дня голосування — 7 листопада 2018 року — їм сказали, що вони повинні підтримати ту креатуру росіян, яка має найбільші шанси на проходження до другого туру.

Росіяни уклали такі угоди щонайменше з шістьма кандидатами з 36-ти. Колишній прем’єр Мадагаскару Жан Березікі і пастор Андре Крістіан Майоль, який збирає натовпи на стадіонах, зізналися, що отримували гроші від російських політтехнологів. «Вони заплатили готівкою, в валізі. Вони ще внесли виборчу заставу за участь у президентських виборах. 12 000 євро — застава, 5000 євро в валізі», — зізнався Майоль.

Крім фінансів, росіяни пропонували кандидатам в президенти Мадагаскару агітаційні матеріали, а також організовували для них зустрічі з виборцями і мітинги.
Крім роботи в передвиборній кампанії, Поздняков і Крамар цікавилися можливостями заробітку на надрах Мадагаскару.

Перш за все, їх цікавило золото.
Пізніше поліція Мадагаскару зажадала, щоб кілька російських політтехнологів — в тому числі Крамар та Поздняков — покинули країну, і їм заборонили в’їзд.
Джерело

Share
error: Content is protected !!