Краще вiйнy на вiйhi пройти, – історія батька п’ятьох дітей, який захищає Україну

Його довго не хотіли брати до армії, проте батько п’ятьох дітей (!) Всеволод все одно добився свого та підписав контракт. І відразу до кінця особливого періоду.

У складі 72-ї бригади ім. Чорних Запорожців він пройшов пекло боїв за Авдіївку у 2017 році. Разом із сином вони брали позицію “Алмаз”. У старшого сина скоро закінчується контракт, і Всеволод не хоче, щоб той подовжував.
Йому вчитись треба, – каже боєць.

Як батько п'ятьох дітей захищає Україну

Його довго не хотіли брати до армії, проте батько п'ятьох дітей (!) Всеволод все одно добився свого та підписав контракт. І відразу до кінця особливого періоду. У складі 72-ї бригади ім. Чорних Запорожців він пройшов пекло боїв за Авдіївку у 2017-му. Разом із сином вони брали позицію "Алмаз". У старшого сина скоро закінчується контракт, і Всеволод не хоче, щоб той подовжував. "Йому вчитись треба", — каже боєць.Проте вже незабаром на контракт піде середній син. Теж у підрозділ до батька. "Краще, — розповідає Всеволод, — війну на війні пройти, а не вдома. Щоб усе вже вміти, а то, не дай Бог, ворог прийде до нас додому, а ми нічого не вміємо". У цивільному житті він був санітаром на швидкій допозі в психіатричній службі у Києві. "Связистом був. Руки зв'язував", — жартує боєць.А ми вражені військовими, які боронять нас цілими родинами. І хочемо, щоб усі армійці повернулися додому цілими і неушкодженими. Якщо про це мрієте і ви, підтримуйте військо тут: http://clc.am/JSSTXwАвтор: Evgen NazarenkoФонд "Повернись живим"

Опубліковано Повернись живим Вівторок, 26 лютого 2019 р.

Проте вже незабаром на контракт піде середній син. Теж у підрозділ до батька.
Краще, – розповідає Всеволод, – війну на війні пройти, а не вдома. Щоб усе вже вміти, а то, не дай Бог, ворог прийде до нас додому, а ми нічого не вміємо.

У цивільному житті він був санітаром на швидкій допозі в психіатричній службі у Києві.
Связистом був. Руки зв’язував, – жартує боєць.

А ми вражені військовими, які боронять нас цілими родинами. І хочемо, щоб усі армійці повернулися додому цілими і неушкодженими.
Джерело

Share
error: Content is protected !!