Кандидат у президенти України ледь не побив політолога в прямому ефірі

Між лідером Соціалістичної партії Іллею Ківою та політологом Володимиром Цибулько в ефірі телеканалу NewsOne розгорівся справжній скандал.

Під час виступу кандидат у президенти України Ківа назвав Томос і українську мову «повітрям, яким нас намагаються нагодувати», передають Патріоти України.

«Нагодувати дітей ми можемо реальною їжею. У мене двоє дітей — донька і син-першокласник. Я нагодую його Томосом і мовою, він виросте міцним дорослим?.. Якщо мені нічим буде годувати дитину, я буду шукати способи для його існування — їхати, робити що завгодно, щоб виросли мої діти», — сказав він.

У свою чергу Цибулько заявив, що діти Ківи «без Томосу і української мови виростуть ссавцями, а людьми не стануть». У відповідь на такі слова Ківа підійшов до нього і попросив не переступати межу.

«Мені буде все одно на ефір… Є недоторканні речі, і я вас дуже попрошу не чіпати дітей. Моя дочка — офіцер поліції, яка виросла і пішла захищати батьківщину без вашого Томосу і мови, тому що я виховав її на особистих прикладах. І вона виховалася не амебою, а людиною» — заявив Ківа.

Джерело

Share
error: Content is protected !!