Донецьк радіє тихо, але відверто. У соцмережі повідомили про ліkвiдацiю важливої шишки з «ДНР»

Місцеві вважають, що Олексій Дикий отримав заслужене покарання і згадують, що саме він організував «парад полонених» в окупованому Донецьку.​

У соціальних мережах жителі непідконтрольної Україні частини Донеччини повідомляють, що за чутками, скандально відомий екс-«міністр МВС ДНР» Олексій Дикий нібито був затриманий з перестрілкою, відправлений «на підвал» і можливо, ліквідований, передають Патріоти України.

Так, паблік «Нова Горлівка» в своєму акаунті в Твіттер пише: «Дикий „слухи“ — задержание с перестрелкой или перестрелка при задержании… задержан и подвал, но больше говорят об ликвидации при задержании… вновь всплыл „Урал“…».

У коментарях до публікації місцеві жителі пишуть, що Дикий отримав заслужене покарання і згадують, що саме він організував «парад полонених» в непідконтрольному Україні Донецьку.

.


«Це та паскуда, що „парад у Донецьку“ організував?»; «Вау! Семейка та еще. Жена — в. а кондовая. А сашику бумеранг прилетел! Слава Україні!»; «Гугел на „дикий террорист“ выдает „10 самых тупых террористов“, „Губарев“, „министр внутренних дел дыныры“ и наконец, а кагжы, „Аль-Каида“; «Нужно подтверждение из более серьезного источника»; «Не, так по-тихому неинтересно, лучше, как в лэнэрэ».

.

Джерело

Share
error: Content is protected !!