«Будь-яка влада, яка буде в Росії після Путіна, поверне Крим Україні», — російський історик

Голова Держдуми Федеральних зборів Російської Федерації В’ячеслав Володін заявив, що це не Росія, а Україна анексувала Крим в 1991 році.

Коментуючи заяву російського чиновника, російський історик Андрій Зубов зазначив, що абсурднішої заяви він ще не чув. Крим був приєднаний до України з травня 1954 року. За всіма правилами тодішньої радянської влади був переданий Україні з дотриманням всіх формальностей, передають Патріоти України.

Історик зазначає, інша справа, що ця сама радянська влада абсолютно беззаконна. Тоді під питанням і КДБ, і Путін, і всі інші. У 1991 році під час референдуму за незалежність населення проголосувало за відділення від СРСР. У цьому сенсі заява Володіна просто сміховинна дурість!

Історик вважає, що Росія повинна повернутися в свої законні межі і в цих визнаних усіма межах продовжувати будувати державу. Це необхідно не тільки для того, щоб виконати моральні зобов’язання перед Україною, Грузією, але, в першу чергу, це необхідно самій Росії.

«России, как воздух, нужно возвращение в международное сообщество, восстановление отношений со всем миром. Любая разумная власть, которая будет в России после Путина, безусловно, начнет с того, что возвратит Крым Украине, уйдет из Приднестровья, Абхазии, Осетии и Донбасса».
Джерело

Share
error: Content is protected !!