0 Shares 665 Views

Міжнародний кримінальний суд: Через позов України у Росії розпочинаються великі проблеми

06/12/2018
665 Views

У Міжнародному кримінальному суді планують незабаром завершити розгляд військових злочинів Росії проти України

Канцелярія прокурора Міжнародного кримінального суду опублікувала звіт стосовно розгляду міжнародного позову України проти Росії. У суді планують «найближчим часом» винести рішення про прийнятність справи до розгляду.

Про це йдеться в щорічному звіті прокурора суду Фату Бенсуда.

«Найближчим часом канцелярія прокурора планує завершити аналіз предметної юрисдикції щодо ситуації як в Криму, так і на сході України, з метою винесення відповідного висновку прийнятності юрисдикції суду», — наголошується в ньому.

Наголошується, що у зв’язку з цим канцелярія прокурора продовжить збирати доступну інформацію, що стосується судових розглядів на рівні національного законодавства, а також співпрацювати з органами влади України, громадянським суспільством і іншими зацікавленими сторонами.

«Враховуючи те, що Україна визнала юрисдикцію МКС на необмежений термін, канцелярія прокурора також продовжить реєстрацію звинувачень у злочинах, скоєних в Україні, в тій мірі, в якій вони підпадають під юрисдикцію суду», — додали у звіті.

Водночас у документі відзначається, що в поточному році канцелярія прокурора продовжила збирати докази, що стосуються конфліктів в Криму і на Донбасі.

Зокрема, встановлено, що ситуація в Криму є окупацією і підпадає під характеристику міжнародного збройного конфлікту.

Щодо ситуації на Донбасі вирішено застосовувати право міжнародних конфліктів, оскільки з 14 липня 2014 року в цьому регіоні зафіксовано прямі сутички між збройними силами Росії та України.

Наразі канцелярія прокурора зафіксувала 1 200 випадків злочинів на Донбасі, встановила загибель 2 737 і поранення близько 9 тис. осіб.

При цьому наголошується особливе кровопролиття в боях за Іловайськ. За даними МКС, в них загинуло близько 1 тис. українських військових.

Також канцелярія прокурора зафіксувала такі злочини, як підготовка бойовиками на Донбасі дітей-солдатів, позасудові страти та сексуальне насильство.

Що стосується Криму — тут встановлені факти незаконного призову громадян в армію країни-окупанта, незаконні суди над українцями і кримськими татарами і викрадення людей, незгодних з владою.

Джерело

You may be interested

Навіть земля не прийняла, тільки болото. Ворожий снайпер відчув весь біль жертв — тонув довго
News
36 views
News
36 views

Навіть земля не прийняла, тільки болото. Ворожий снайпер відчув весь біль жертв — тонув довго

Автор - 14/12/2018

Карма настигла. Під Луганськом потонув снайпер РФ, який рострілював українців Террорист умер 8 декабря. Он состоял в составе одного из бандформирований “ЛНР”, где служил снайпером. На его…

Она долго молчала. Но в память о муже рассказала страшную правду
News
36 views
News
36 views

Она долго молчала. Но в память о муже рассказала страшную правду

Автор - 14/12/2018

Немецкая газета Die Welt опубликовала сенсационное интервью бывшей супруги президента России Людмилы Путиной. Моего мужа, к сожалению, уже давно нет в живых. Я вынуждена признаться в этом…

Мечтала стать актрисой, но началась война. Вместо сцены в ее жизни появились блиндажи, а вместо туфель – берцы.
News
27 views
News
27 views

Мечтала стать актрисой, но началась война. Вместо сцены в ее жизни появились блиндажи, а вместо туфель – берцы.

Автор - 14/12/2018

Дуже особлива замальовка про Таню з «Госпітальєрів» - дівчину, яка віддала свою молодість фронту Її звуть Таня. Світловолоса, блакитноока, вона виглядає тендітною і ніжною, хоча за спиною…

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Most from this category